Metin Kutusu:

Fırtına Nak.Hiz.Tur.İnş.San.Tic.Ltd.Şti. Resmi Web Sitesidir. Tüm Hakları Saklıdır.

Web Design  2010 ßy ßeklipxe ©

Referanslarımız

Hizmetlerimiz...

FIRTINA TURİZM

 

Turizm ve Taşımacılık Sektöründe bir marka olmayı hedeflemiş, bu hedef doğrultusunda konforlu ve yüksek modelli araçları ve eğitimli personeli ile sürekli müşteri memnuniyeti sağlamayı, kaliteli hizmet çerçevesinde dakik ve kesintisiz hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Hava Alanı Transfer

Havaalanına indiğiniz anda dışarıda isminizin yazılı olduğu boardlar ile bekleyen güler yüzlü, profesyonel ve alanında deneyimli personelimiz ile karşılama yapılır. Bagajlarınıza yardımcı olarak  sizi hazır olarak bekleyen aracımıza kadar eşlik ederek, belirtmiş olduğunuz adrese rahat, konforlu bir şekilde ulaşmanız sağlanacaktır.

 

Havaalanına gidişte ise belirtmiş olduğunuz saatten en az 15 dakika önce hazır olarak bekleyecek olan  personelimiz, size geldiğini belirttikten sonra bagajlarınıza yardımcı olarak aracımıza kadar eşlik ederek ...... Detay İçin Lütfen Tıklayınız...

Personel Taşımacılığı

FIRTINA TURİZM sizlere daha iyi hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir.

 

Firmamız, EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkeleri ile çalışarak Özel ve kamu kurumları ,Holdingler,Şirketler ve Fabrikaların personelini mesai kaybına uğratmadan sabah evinden işyerine, akşam mesai saati bitiminde; işyerinden alıp evlerine güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır.

 

Detay İçin Lütfen Tıklayınız...

Öğrenci Taşımacılığı

Varlıkları, Sizler ve Bizler için çok önemli geleceğimiz olan, Okul, Dershane ve yuva’da eğitim gören yavrularımızı en güvenli ve konforlu şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine , EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkeleri ile çalışarak en üst düzeyde ÖZEN GÖSTEREREK ulaştırmaktadır. .

 

Detay İçin Lütfen Tıklayınız...

Özel Tur Gezi Taşımacılığı

Ulaşımda yaşanan zorluklar, günümüzün en önemli sorunlarındandır. Toplu halde seyahat etmek bireyler için gidilecek yere ulaşmak için birkaç vasıta değiştirmek zorunda kalınması yorucu olmanın yanı sıra ekonomik anlamda da külfettir. Bu yüzden FIRTINA TURİZM, bireysel araç taleplerinizi de düşünerek şehir içi ve şehir dışı gezi, tur, özel günler ve hertürlü etkinlik, toplantı, seminer,düğün, nişan vb. gibi faaliyetlerde isteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunarak, Ülkenin her köşesine ulaşım sağlamaktadır.

 

Detay İçin Lütfen Tıklayınız...